Oferta noclegowa
 
   
 
 
Do dyspozycji gości kompleksu Sielska Woda jest sześć całorocznych domków drewnianych z bali. Trzy duże, wolnostojące domki przeznaczone są do przyjęcia nawet 10 osób każdy. Kolejne trzy, mniejsze domki przeznaczone są dla 4-6 osób.

Każdy z nich posiada salon z aneksem kuchennym, łazienkę, sypialnię na piętrze oraz taras z którego rozpościera się piękny krajobraz. Aby zapewnić komfort gościom korzystającym z bazy noclegowej, aneks kuchenny został wyposażony we wszelki niezbędne sprzęt kuchenny (lodówkę, czajnik, kuchenkę elektryczną itp.) oraz akcesoria do gotowania (garnki, naczynia, sztućce). W salonie znajduje się odbiornik TV oraz radio, a w łazience - wyposażenie sanitarne. Wygodne i obszerne domki to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub grupy znajomych.

Jednocześnie kompleks Sielska Woda oferuje możliwość zakwaterowania w apartamentach znajdujących się w zabudowie szeregowej typu bungalow.

Na budynek wykonany w całości z drewna, składa się pięć oraz trzy całkowicie samodzielne apartamenty 4 osobowe. Każdy z nich posiada salon z aneksem kuchennym, sypialnię z dwoma łóżkami oraz własny niezależny węzeł sanitarny (kabina prysznicowa, umywalka i WC), natomiast w salonie znajduje się rozkładana 2 osobowa kanapa narożna. Podobnie jak w przypadku domków wolnostojących i tu zadbaliśmy o pełne wyposażenie zarówno kuchni, łazienki oraz salonu.

Cała baza noclegowa dostępna w Sielskiej Wodzie to przestronne i przytulne kwatery, wykonane tradycyjną drwalską metodą, zapewniające niepowtarzalny klimat. W naszym barze istnieje możliwość wykupienia śniadania, obiadu oraz kolacji (po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem ośrodka).


Foto
Foto
Foto
 


 
Dobrzyń, 49-313 Lubsza
tel. 512 087 555
e-mail: sielskawoda@yahoo.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS